A tymczasem poza Polską…

ennies_i_voted _rectangle_09Co roku w lipcu poświęcam 15 minut, aby oddać głos… a właściwie kilka, w zależności jak przedstawia się stan mojej wiedzy o tegorocznym rynku gier. W tym roku skupiłem się tylko na kilku kategoriach, starając się unikać wściubiania nosa tam, gdzie moja wiedza jest absolutnie żadna. Tegoroczne nominacje nieco mnie jednak zaskoczyły, a w jednym wypadku wręcz zgrzytnąłem zębami widząc zgłoszone projekty (przykładem podcasty, gdzie spośród pięciu audycji trzy to kompletne geekowskie szmiry, emitowane coraz rzadziej).

W tym roku moim faworytem był oczywiście Mouseguard – piszę to tak w ramach drobnej spowiedzi z uczynionych grzechów. Zarówno w kategorii Best Interior Art jak i best production values gra ta nie ma po prostu konkurentów (nawet wśród Hellas) – mam natomiast nadzieję, iż nie znalezienie się Mouseguarda wśród Best Game zostanie w stu procentach zrekompensowane zwycięstwem jako Product of the Year. Tak, nagroda Origins to za mało 😉

Jeżeli jeszcze nie głosowaliście a czujecie potrzebę wsparcia którejś ze znanych Wam gier (wśród nominowanych a znanych u nas są sztandarowe D&D 4.0, Cthulhutech, Dark Heresy i Pathfinder), odwiedźcie stronę i działajcie. Pozostało Wam nieco więcej, niż 4 dni.

Reklamy

2 Komentarze

 1. Enc on

  > Zarówno w kategorii Best Interior Art jak i best
  > production values gra ta nie ma po prostu konkurentów

  Zajrzyj do Cthulhutech 🙂

  • deckardpl on

   Zajrzę zajrzę – gdy znajdę okazję. Ale czy przebije albo dorówna grafikom Petersena wyjętymi wprost z komiksu…? Ale obudziłeś we mnie ciekawość – a na CT zagłosowałem właśnie w kategorii best cover art.


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: