Twoje zwiastuny #14

Od 2 grudnia – czyli dnia poprzedniego wpisu z serii – upłynęło sporo czasu, najwyższa więc pora na przedstawienie kilku nowszych zwiastunów. Część z nich być może już znacie, tak czy inaczej każdy z nich pokazuje coś ciekawego (co pamiętajmy wcale niekoniecznie przełoży się na dobry film).

Hot Tub Time Machine – przeidiotyczny tytuł, ale pomysł na komedię całkiem całkiem…

Iron Man 2 – zapowiada się sarkastycznie, brawurowo i widowiskowo – czyli tak, jak powinny wyglądać filmy o superbohaterach z jajami. Pytanie, czy Mickey Rourke udźwignie swoją rolę?

Clash of the titans – trailer ten w zasadzie jest identyczny z wyświetlanymi w naszych kinach, ale… warto go zobaczyć dla ostatniej sekwencji. Release the Kraken!

The Runaways – krótki zwiastun o losach krótko acz dobrze grającej kapeli rockowej The Runaways. Lata `70-te, zbuntowane laski i rzucanie krzesłami – klimat filmu zapwoiada się ciekawie, tylko czy obsada wytrzyma?

Percy Jackson & the Olympians: The Lightning Thief – dla zainteresowanych odmienną wizją zmagań antycznych bogów, choć raczej więcej tu nawiązań do cyklu o Harrym Potterze.

Reklamy

No comments yet

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: