Battlefield Moments #1, Dzień 2

Port Valdez, gram po stronie rosyjskiej, atakujemy mocno od strony drogi prowadzącej do bazy przeciwnika. Grupa „naszych” ruszyła zdecydowanie do przodu, wykorzystując impas przy rurociągu, gdzie pomiędzy drzewami garstka naszych związała siły amerykańskie. Niestety, szturm zostaje zatrzymany przybyciem wrażego smigłowca, który przykuwa do ziemi towarzyszy.

Dowódca drużyny wpada na pomysł – ruszamy ruchomym działkiem p-lot, dając naszym nieco czasu na przegrupowanie. Apache unika salwy i siada nam na ogonie, z broni na wieżyczce staram się go zestrzelić, podczas gdy on szuka tej jednej pozycji do salwy. Nasze pociski mkną coraz bliżej celu, czuję się jakbym grał w tchórza – ten kto odskoczy pierwszy, przegra ale równie dobrze może przeżyć. Wytrzymuję dwie sekundy dłużej, Apache staje w płomieniach, ja wyskakuję i odbiegam od niemal zniszczonego działka…

Nagle na ziemię powala mnie eksplozja, nie zdążyłem – zanim jednak zdążę odetchnąć, ktoś z naszego zespołu wyskakuje zza osłony i korzystając z braku śmigłowca budzi mnie defibrylatorem, jego drugi kolega osłania nas ogniem zaporowym. Wskakujemy za betonowe płyty po czym odwdzięczam się rzuceniem skrzynki z amunicją – nagle zza osłony wybiega amerykański szturmowiec – kładziemy go wspólnie we trzech z broni przybocznej.

Nareszcie kilka chwil spokoju, widzimy nadciągające posiłki. Cała ta akcja trwała może przez minutę…

Reklamy

2 Komentarze

  1. Borys on

    Ktoś tu ma dość czasu na fajne gry (i odpowiednio mocny sprzęt)… 🙂

    • deckardpl on

      W tygodniu uda mi się czasem wykraść tych kilka godzin 😉 A PCet rzeczywiście musi być mocarny, aby nie utrudniać życia w czasie gry multi – mój Athlon 64 dual core 2 ghz z 3 gb ramu i GeForcem 8800 pozwala grać na ustawieniach Medium, ale czasami (w walce face2face) wpada w parosekundową czkawkę.


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: